Česká republika

PodporujemeOdborné blogy


Sdílení důležitých informací je v dnešním digitalizovaném světě nezbytné. Vygon podporuje vybrané odborné blogy, kde se sdílí znalosti a zkušenosti odborníků z celého světa:


Cévní přístupy Aplikace cytostatik v onkologii Neonatologie
     

Bezpečnostní systém pro výživu v neonatologii


Podporujeme a realizujeme bezpečnou enterální výživu pro naše nejmenší pacienty, více informací na safe-enteral.com.


Save enteral

Pozor, nejedná se o ENFit, který právě není vhodný pro neonatologické pacienty.


Mezinárodní den předčasně narozených dětí


Na 17. listopad připadá Mezinárodní den předčasně narozených dětí. Společnost VYGON si uvědomuje, jak náročná je péče o tyto pacienty, sama se snaží svými sofistikovanými produkty k této péči přispět. Každý rok ve VYGONu uspořádáme na vybraných odděleních menší oslavu s pohoštěním jako poděkování personálu za práci, kterou odvádí. Bez nich by nebyla česká neonatologie na světové úrovni. V poslední době také spojujeme své síly s organizací Nedoklubko.


World Prematurity Day

Nedoklubko


Nedoklubko je spolek podporující rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice. Poskytuje okamžitou a ucelenou informační podporu a zvyšuje povědomí o problematice předčasného porodu v ČR. Sdílí rady a informace, příběhy a zkušenosti. Předává víru a naději těm, kteří to potřebují. Ve Vygonu jsme hrdí, že můžeme být partnerem Nedoklubka, jehož činnosti podporujeme od roku 2018.


Nedoklubko

Světový den boje proti rakovině


Světový den boje proti rakovině se každoročně koná 4. února. Vygon se do tohoto boje zapojuje pravidelně. Dá se říct, že denně, a to vyvíjením inovativních zdravotnických prostředků (např. implantabilní porty, katetry, CSTD apod.), které pomáhají onkologickým specialistům v péči a pacientům v jejich bezpečnosti, pohodlí a možné rychlejší rekonvalescenci.


World Cancer Day

Kongresy, semináře


Vygon Czech Republic s.r.o. každoročně podporuje tematické akce, kongresy, semináře, které jsou pod záštitou nebo organizovány přímo jednotlivými nemocnicemi.